Garanti ve İade

TESLİMAT, GARANTİ VE İADE

TESLİMAT

Siparişlerinizin teslimatı, kendi ekiplerimiz ya da İnegöl’de faaliyet gösteren anlaşmamız olan taşımalı kurmalı nakliye ekipleri tarafından yapılır. Satın aldığınız ürünler, adresinize getirilir, evinize taşınır ve kurulumu gerçekleştirilir. Ücretsiz Teslimat Bölgelerinde bulunan ve gerekli şartları sağlayan adreslerde nakliye, taşıma ve kurulum için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Ücretsiz teslimat bölgeleri dışında bulunan adreslere verilen siparişlerde, nakliye ve kurulum ücreti sipariş fişinize ayrıca işlenir.

Ücretsiz Teslimat Bölgeleri ve Ücretsiz Teslimat için gerekli şartları incelemek için tıklayın.

İADE

Mobilya ve Koltuk Takımları siparişinizle birlikte size özel üretilir. Bu sebeple ürünlerin ayıpsız, kusursuz teslimi gerçekleştikten sonra keyfi ve şartsız iadesi mümkün değildir. Ayrıca sipariş anlaşması sağlanıp, tarafımıza kapora (sözleşme teminatı) ulaştıktan sonra, sipariş verdiğiniz ürünlerin üretimine başlanır, üretimine başlanan ürünlerin kaporası (sözleşme teminatı) mücbir sebep olmadıkça mümkün değildir. 

İADE GEREKTİREN DURUMLAR

Kapora iadesi ancak; sipariş formunda anlaşılan son teslim tarihine kadar, mücbir sebep olmaksızın teslimi gerçekleşmeye ürünlerde yapılır. Sözleşmede anlaşılan son teslim tarihi geçmesine rağmen teslimatı gerçekleştirilmeyen siparişler için kaporanızın iadesi talep etmeniz durumunda, kaporanızın iadesi mesai saatleri içinde derhal yapılacak ve siparişiniz iptal edilecektir.

Ürün Teslimi Sırasında, nakliye, taşıma, kurulum aşamalarında satıcıdan, nakliyeden veya taşıyıp kurma işini gören satıcıyla anlaşmalı kişi tarafından kaynaklanan ve makul süre içerisinde telafisi mümkün olmayan bir kusur oluştuğu hallerde, ürünündeki kusur oranınca indirim talep edebilirsiniz, anlaşmaya varılması durumunda indirim tutarı teslimatta ödeyeceğiniz miktardan düşülür. Bu kusur gelecek bir zamanda giderilebilecek durumda ise, kusur için biçilen değer, kusur giderilince ödenmek üzeri sonraya bırakılır. Kusurun makul süre içersinde giderilmesi mümkün değilse ve kusur kullanıma engel olacak orandaysa, kusurlu ürünü teslim almayıp siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bu durumda kaporanız mesai saatleri içinde derhal iade edilecek ayrıca sizden herhangi bir ek ürcret talep edilmeyecek ve kesinti yapılmayacaktır.

 

GARANTİLİ SERVİS HİZMETLERİ

viserdi.com ’dan ve 0532 479 4416 numaralı telefonla iletişime geçerek satın aldığınız tüm ürünler 2 yıl üretici garantisi kapsamındadır. Üründe üretimden, nakliyeden, taşımadan veya kurulumdan kaynaklanan bir sorunun 2 yıl içinde nüksetmesi halinde 05324794416 numaralı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınızda sorunun ne olduğu ile ilgili kısaca bilgi vermeniz ve garanti incelemesi süreci başlatmanız yeterli olacaktır. Satış Sonrası Hizmet birimimiz bildiriminizden sonra şikâyetiniz inceleyecek ve gerekirse görüntülü görüşme, fotoğraf, video gibi imkânlar ile sorunun ne olduğunu görmek isteyecektir.

ÇÖZÜME DAİR

Teslim ettiğimiz her ürünü referansımız olarak görüyoruz, sorunlu bir ürünle sizi asla baş başa bırakmayacağımıza emin olabilirsiniz. Böyle bir istenmeyen durum karşısında sizden tek ricamız, size hizmet verebilmemiz için gerekli olan süreyi bize tanımanız.

Teslim sonrası servis hizmeti almak istediğiniz konu incelenir, duruma göre kusurlu parçanın onarımı için servis ekibi gönderilebilir, yerinde çözülemeyecek sorunlarda ise servis ekibimiz kusurlu ürünü evinizden alarak kusurun giderilmesi için üretim yerine taşır, kusur giderilir ve ürününüz size tekrar teslim edilir. Viserdi olarak çözüme ulaşmayan kusurlu bir ürünü kesinlikle müşterimizin evinde o halde bırakmayız.

Mobilya ve Koltuk gibi ürünler, pek çok parçanın bir araya gelmesiyle oluşan ve boyutlarından dolayı nakliye ve taşıması nispeten zahmetli ürünler. Bu sebeple, servis hizmeti süresi diğer son kullanıcı ürünlerine göre görece biraz daha uzun olabilir. Yine de istenmeyen bir durum karşısında en kısa sürede çözüme ulaşma gayretinde olacağımızı temin ederiz.

 

Viserdi İnegöl mobilyasına en uygun şartlar ve kaliteli bir hizmet ile kavuşmanız için biz gayretli bir şekilde çalışmaktayız.

 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı