İnegöl Düğün Paketlerinde Neler Var

Düğün Paketlerinde Neler Var?

Düğün Paketi İçeriğimiz

Standart Düğün Paketi Mobilya içeriği; Yatak Odası Takımı , Yemek Odası Takımı ve Koltuk Takımından oluşuyor.

  • İnegöl Yatak Odası Takımlarımızda, 1 Adet Gardırop, 1 Adet Karyola ve Başlık, 2 Adet Komodin ve 1 Adet Şifonyer mevcut. Opsiyonel olarak ekleyebileceğiz, Kendinden Baza mekanizması veya Çelik Baza seçenekleri ile Şifonyer Pufu, Karyola Ayak Ucu Benç, Boy Ayansı, Çamaşırlık, Yaylı Yatak seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • İnegöl Yemek Odası Takımlarımızda, 1 Adet Konsol ve Konsol Aynası, 1 Adet Masa ve 6 Adet Sandalye veya ürüne göre 4 adet sandalye + 1 adet benç bulunuyor. Opsiyonel olarak, ekstra sandalye, Tv Ünitesi, Büfe, Vitrin gibi seçenekler için bizimle iletişime geçin.
  • İnegöl Koltuk Takımlarımızda ise 2 Adet üçlü kanepe ve 1 Adet tekli berjer bulunuyor, Opsiyonel olarak, Ekstra Berjer, Ara Sehpa, Puf, İkili Kanepe gibi seçenekler için bizimle iletişi
Elbette siz isterseniz standart düğün paketlerimize ekstra parça ekleyebilir ya da istemediğiniz parçaları paketten çıkarabilirsiniz.
Ayrıca, web sitemizden kendi beğendiğiniz modelleri belirleyerek, kendi düğün paketinizi oluşturmanız mümkün. Beğendiğiniz Modelleri belirleyin, bize ulaşın ve paket fiyatı isteyin. Ürünleri paket olarak almanız durumunda, paket indirimi uyguluyoruz.
Siz de yuvanızı yüzlerce model arasından beğenerek, kendi zevkinize uygun şekilde İnegöl Mobilya Kalitesiyle kurun.
Detaylı bilgi için hemen iletişime geçebilirsiniz: 0532-479-4416

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı