Nasıl Sipariş Verebilirim


SİPARİŞ SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Ev mobilyası satın alma süreci, çok fazla detay ve kombinasyon içeren bir tercih süreci olduğu için siparişlerimizi; telefon veya WhatsApp üzerinden müşterimizle bizzat iletişim kurarak ve tercihlerini her detayıyla not alarak oluşturuyoruz.

Sitemizdeki modellerden bütçenize ve zevkinize uygun olanları seçtikten sonra doğrudan telefon ile arayarak veya WhatsApp üzerinden yazarak bize ulaşıp seçtiğiniz ürünler ile ilgili, tüm detayları ve ödeme şekillerini içeren bir sipariş formu oluşturuyoruz.

Beraber oluşturduğumuz sipariş formunuzun bir örneğini mail veya WhatsApp adresinize gönderiyoruz. Anlaşmaya varılan ürünler ve detaylar ile ilgili bu dokümanla teslimat sırasında siz de ürünlerin doğruluğunu bu formdan teyit edebilirsiniz.

Siparişlerinizin başlatılması için; Ücretsiz Teslimat Bölgesinde bulunan adresler için toplam alışveriş tutarının %50’si miktarında kaparo (teminat bedeli) ödemesini banka havalesi veya güvenlik sertifikalı sanal pos (mail-order)  kullanarak kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Kalan tutar satın aldığınız ürünler evinize gelip kurulduktan ve siz ürünleri kontrol edip herhangi bir eksik olmadığına kanaat getirdikten sonra, nakit veya anlaşmaya göre yine kredi kartı ile tahsil edilir. Ürün tesliminde ürünlerde iade gerektiren bir problem çıkması halinde kaparo (teminat bedeli) hemen iade edilecektir.


Ücretsiz Teslimat Bölgelerini görüntülemek için tıklayın.

İade Gerektiren Durumlar ile ilgili bilgi almak için tıklayın.


Siparişleriniz ortalama 7 ile 21 gün arasında teslim edilecektir. Teslimat süreleri ürüne ve teslim edilecek adrese göre değişiklik gösterir, bazı durumlarda ürün teslimi 21 günün üzerinde olabilir. Mücbir sebeplerden dolayı gecikme söz konusu olması durumunda tarafımızdan size bilgi verilecektir. İnegöl mobilyasına en uygun şartlar ve kaliteli bir hizmet ile kavuşmanız için biz gayretli bir şekilde çalışmaktayız.

 

 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı