Ödeme Seçenekleri

ÖDEME BİLGİLERİ

TESLİMATTA ÖDEME

Normal termin tarihli (15-20gün) siparişler için Ödemeler %50 sipariş sırasında, %50 Teslimatta olacak şekilde gerçekleşir. İleri tarihli siparişler için ödemenin tamamı sipariş sırasında alınır.

Kalan tutar satın aldığınız ürünler evinize gelip kurulduktan ve siz ürünleri kontrol edip herhangi bir eksik olmadığına kanaat getirdikten sonra, nakit veya anlaşmaya göre yine kredi kartı ile tahsil edilir. 

SİPARİŞ VE ÖDEME

Sipariş ve Ödeme işlemleri için 0532 479 4416 numaralı telefonumuzdan Satış Temsilcimiz ile irtibata geçiniz.

Siparişlerinizin başlatılması için; toplam alışveriş tutarının %50’si miktarında kapora (teminat bedeli) ödemesini banka havalesi veya güvenlik sertifikalı sanal pos (mail-order)  kullanarak kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Kalan tutar satın aldığınız ürünler evinize gelip kurulduktan ve siz ürünleri kontrol dip herhangi bir eksik olmadığına kanaat getirdikten sonra, nakit veya anlaşmaya göre yine kredi kartı ile tahsil edilir.

Ücretsiz Teslimat Bölgelerini görüntülemek için tıklayın.

İade Gerektiren Durumlar ile ilgili bilgi almak için tıklayın.

KREDİ KARTINA TAKSİT SEÇENEKLERİ

Kapora (teminat bedeli) veya Teslimatta ödenecek bakiyeler için, sipariş sırasında Satış Temsilcimizle yaptığınız anlaşmaya göre Kredi Kartına Taksitlendirme yapılabilmektedir. Taksit sayısı; ödemenin yapılacağı gün geçerli olan kampanalar ve kredi kartınızın özelliklerine göre belli olmaktadır. Satış Temsilcimiz sizleri sipariş ve ödeme sırasında taksit sayısı konusunda bilgilendirecektir.

İADE

Mobilya ve Koltuk Takımları siparişinizle birlikte size özel üretilir. Bu sebeple ürünlerin ayıpsız, kusursuz teslimi gerçekleştikten sonra keyfi ve şartsız iadesi mümkün değildir. Ayrıca sipariş anlaşması sağlanıp, tarafımıza kapora (sözleşme teminatı) ulaştıktan sonra, sipariş verdiğiniz ürünlerin üretimine başlanır, üretimine başlanan ürünlerin kaporası (sözleşme teminatı) mücbir sebep olmadıkça mümkün değildir.

Kapora iadesi ancak; sipariş formunda anlaşılan son teslim tarihine kadar, mücbir sebep olmaksızın teslimi gerçekleşmeye ürünlerde yapılır. Sözleşmede anlaşılan son teslim tarihi geçmesine rağmen teslimatı gerçekleştirilmeyen siparişler için kaporanızın iadesi talep etmeniz durumunda, kaporanızın iadesi mesai saatleri içinde derhal yapılacak ve siparişiniz iptal edilecektir.

 

Viserdi İnegöl mobilyasına en uygun şartlar ve kaliteli bir hizmet ile kavuşmanız için biz gayretli bir şekilde çalışmaktayız.

 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı