Teslimat Şekilleri

Nakliye Fiyat Farkları

 

NAKLİYE FİYAT FARKLARI ve KURULUM HİZMETİ
  • Nakliye için yukarıda verilen fiyatlar, İnegöl'den belirtilen şehirlere olan Nakliye Hizmetinin Fiyatları değil, mesafe uzaklığından dolayı oluşan "Nakliye Fiyat Farklarıdır" her halükârda Viserdi Size yansıyanın dışında da bir nakliye bedeli ödemektedir.
  • Nakliye Fiyatl Farkları, yalnızca takım alımları için geçerlidir ve aldığınız her takım için ayrıca eklenir. Örneğin; Yatak Odası Takımı veya Koltuk Takımı gibi.
  • Siparişiniz birkaç takım birden içeriyor veya bir takım içeriğinden fazla ürün alıyorsanız, Nakliye fiyatı aldığınız ürün adedine göre değişecektir. Modül (Baza Başlık, Tek Dolap, Tek Masa vb.)  Alımlar için lütfen eve teslim fiyat isteyiniz. 
  • Türkiye genelinde kurulum/montaj hizmeti vermekteyiz. Teslimatın yapılacağı yer, ilçe veya kasaba, köy merkezi ise 0532 479 4416 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçerek nakliye ve montaj hizmet bedelleri konusunda bilgi alabilirsiniz.
EVE TAŞIMA VE KURULUM HİZMETİ

Viserdi'den aldığın her ürün (Bazı aksesuar, yatak vb. ürünler hariç) evine kadar getirilir, kurulum/montaj işlemleri yapılır ve sana kullanıma hazır halde teslim edilir.

Eve Taşıma ve Kurulum hizmeti her satış için fiyata dahildir, kurulum için ayrıca bir ücret ödemen gerekmez.

ÖNEMLİ NOT:

Nakliye Fiyat Farkları ve fiyata dahil eve taşıma ve kurulum hizmeti, listede yer alan şehir merkezleri ve bazı ilçeleri için 3. kata kadar olan teslimatlarda geçerlidir. Merkezden uzak ilçe, kasaba ve köy gibi yerlere; 3. kattan daha yüksek olan dairelere veya bina önüne nakliye aracının yanaşaması gibi durumlarda; nakliye veya taşıma için fiyat farkı çıkabilir. Bununla birlikte, teslim adresinin fiziki şartlarından dolayı (dar merdivenler, kapılar, girişler vb.) elle taşımanın mümkün olmadığı durumlarda gerekirse yük asansörü tutmak, pvc pencere söküm takım işlemleri gibi ürünlerin eve taşınması için gereken tüm işlemlerden doğacak maliyetler alıcıya aittir.

 

Viserdi İnegöl mobilyasına en uygun şartlar ve kaliteli bir hizmet ile kavuşmanız için biz gayretli bir şekilde çalışmaktayız.

 

 

 

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı