Tv Ünitesi


 • Lotus Tv Ünitesi
  Lotus Tv Ünitesi
  %10
  21,945 TL19,745 TL
 • Elf Tv Ünitesi
  Elf Tv Ünitesi
  12,950 TL
 • TV ünitesi bir evin en önemli parçalarından bir tanesidir. Zira televizyonu üzerine konumlandırmanıza olanak verir. Sadece bununla sınırlı olmadan küçük eşyaları da içine saklamanıza imkan tanır. Böylece işlevselliği çok yüksektir.

  Viserdi, İnegöl mobilya TV üniteleri kapsamında size farklı modeller sunar. Her birini değerlendirebilir, aralarından size en uygun olanları bulabilirsiniz. Ölçüleri farklılaştığı için bunu da göz önünde bulundurursanız, uzun yıllar verimli kullanabileceğiniz çözümlere ulaşabilirsiniz.

  Eğer birkaç tavsiye gereksinim duyuyorsanız, en ucuz TV ünitesi modelleri arasında Asil TV Ünitesi’ni değerlendirebilirsiniz. MDF’den imal edilen model ekru renk ile size sağlanır. Kolay bir şekilde bakımını yapmak mümkündür.

  Beyaz rengi kullanmak istiyorsanız, Klas Aytaşı TV Ünitesi seçeneğini de düşünebilirsiniz. 1. sınıf suntalam’dan imal edilmiş olup verimli bir şekilde kullanmaya olanak tanır. Nemli bir bezle kolay bir şekilde temizlenebilecek olan ürün, yaşam alanlarına pratik bir kullanım imkanı sunar.

  Eğer biraz koyu renklere ilginiz varsa Dora TV ünitesi modellerini de ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yan taraflarında ve üstünde bulunan alanları küçük şeyleri depolamak için kullanabilirsiniz.

  1 adet TV ünitesinden oluşan ürün kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Temizlenmesi nemli bir bez ile verimli şekilde yapılabilir. Siyah rengin asaletini seviyorsanız, Asel Antrasit TV ünitesi seçeneklerini de ayrıntılı olarak değerlendirebilirsiniz.

  İnegöl mobilya TV üniteleri arasında 1. sınıf suntalam ve MDF kullanılarak yapılmıştır. Ön ve arka yüzeylerindeki desenler de oldukça dikkat çekici bir yapıya sahiptir. 

  Bunun dışında farklı TV üniteleri de yine Viserdi tarafından size sunulur. Hepsi kaliteli malzemeler ile imal edilerek sizlere ulaştırılır. Farklı seçenekleri inceleyebilir aralarından zevklerinize en uygun seçenekleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

  TV üniteleri ile hem odayı daha işlevsel hale getirebilir hem de estetiğini değiştirebilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı