Sıkça Sorulan Sorular

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Seçeceğiniz modele, üretim sisteminin yoğunluğuna ve İnegöl'e olan uzaklığınıza bağlı nakliye planlama durumuna göre değişkenlik gösterir.

Genel ortalamada İnegöl'e yakın bölgelere 7 - 14 gün uzak bölgelere ise 10 - 20 gün içinde teslimat yapılmaktadır. Ulaşım imkanlarının daha zor olduğu doğu illerimize teslimat sürelerimiz daha fazla uzayabilmektedir.

Yaklaşık teslim tarihi sipariş sırasında, sizin müsaitlik durumunuz da göz önüne alınarak planlanır ve daha net bir teslim tarihi sipariş sırarında size bildirilir. 

Ürünleriniz garantili mi?

Evet, tüm ürünlerimiz 2 yıl üretici garantisi altındadır.

Herhangi bir problemde satış sonrası hizmet birimimize sorun bildirimi yaprak sevis hizmeti almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Sorun bildiriminden sonra satış sonrası hizmet birimimiz, önce uzak iletişimle sizin verdiğinz bilgiler doğrultusunda sorunun ne olduğunu tespit eder, gerekli durumda sorunlu parçayı yerinde onarması ya da sorunlu parçayı alıp onarımın yapılacağı üretim birimine getirmesi için ekip gönderebilir. Sorunun ne olduğuna ve ulaşım imkanlarına bağlı olarak çözüm süresi uzayıp kısalabilir. Çözümün çok zor olduğu üretim veya kurulumdan kaynaklı durumlarda iade veya yeni ürünle değişim hakkınız bulunmaktadır.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı