Makaleler » Blog » Ahşap Yatak Odası Modelleri Ve Fiyatları

Ahşap Yatak Odası Modelleri Ve Fiyatları

Ahşap Yatak Odası Modelleri Ve Fiyatları

Ahşap yatak odası modelleri, yaşam alanlarını daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Böylece evinizin en özel yeri olan yatak odanıza doğal dokunuşlar getirebilirsiniz. Ahşabın getirdiği atmosfer ile daha iyi bir şekilde dinlenebilirsiniz.

Viserdi, bu kapsamda size birbirinden farklı MDF çözümler sunmaktadır. Her biri üst düzey dayanıklılığa sahiptir. Bu nedenle aradan ne kadar zaman geçerse geçsin, verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Bunun yanı sıra modellerimiz takım halinde size ulaştırılır. Bu bakımdan yatak odanızın tüm gereksinimlerini tek seferde uygun fiyatlara karşılamanız sağlanır. Eğer farklı seçeneklerimizi incelerseniz, aralarından size en uygun olanları kolayca bulabilirsiniz.

Ahşap Yatak Odası Modelleri

Yatak odası modelleri geniş bir yapıya sahiptir. Viserdi, size bu konuda birbirinden farklı seçenekler teklif eder. Her birini inceleyebilir, aralarından size en uyumlu olanları hiçbir zorluk çekmeden keşfedebilirsiniz.

Bunlardan biri olan Dolce Beyaz Yatak Odası, odanıza sade ancak çağdaş bir görünümü kazandırır. İçerisinde,

  1. 1 adet gardırop,
  2. 2 adet komodin,
  3. 1 adet şifonyer vardır.

İstek halinde baza ve başlıklar da uygun fiyata eklenebilir.  Ahşap yatak odası modelleri arasında kısa sürede temizliği yapabilir, böylece verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında Porto Yatak odası seçeneklerine de bakabilirsiniz.

Geniş bir yapıya sahip olan yatak, konforlu bir şekilde dinlenmenize yardımcı olur. Modern tasarımı ve renkleri ile odaya yeni bir atmosfer kazandırır. İçerisinde 1 adet gardırop, 2 adet komodin ve bir adet şifonyer vardır.

Bunun dışında size sunduğumuz farklı ahşap yatak odası modelleri de yer almaktadır. Tümünü inceleyebilir, aralarından size en uygun olanlara hemen karar verebilirsiniz.

Ahşap Yatak Odaları

Ahşap yatak odası modelleri, yaşam alanlarına doğal bir güzellik getirir. Viserdi siz bu kapsamda çok sayıda seçenek teklif eder. Hepsine bakabilir, aralarından size en uygun olanlara herhangi bir zorluk çekmeden ulaşabilirsiniz.

Bu kapsamda seçeneklerinizden biri de Galata Yatak Odasıdır. Sade bir tasarıma sahip olan ürün, minimalist ölçüler ile imal edilir. Böylece yaşam alanlarınızı daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Takım, içerisinde 1 gardırop, 2 adet komodin ve 1 adet şifonyer bulundurur. Her biri uyumlu olduğu için güzel bir ambiyans yakalamanızı sağlar. Bunların dışında daha çağdaş modeller arıyorsanız, Petek Yatak Odası modellerine bakmanız da mümkündür.

Bu çerçevede geniş gardırop büyük bir ayna ile size sunulmaktadır. Böylece derinlik algısı ile odayı daha büyük hissedebilirsiniz. Ayrıca hazırlanırken de son kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Konforu ve işlevselliği bir arada sunan model ile her güne mutlu bir şekilde kalkabilirsiniz.

Viserdi, ahşap yatak odası modelleri arasında bunlardan farklı çözümler de sunar. Her birini değerlendirerek, aralarından size en uyumlu olanlarına kısa sürede karar verebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı