Makaleler » Blog » Kapıda Ödeme Koltuk Takımı Nasıl Satın Alınır?

Kapıda Ödeme Koltuk Takımı Nasıl Satın Alınır?

Koltuk takım modelleri evlerin salon, oturma odası gibi yerlerinde kullanılmak üzere tasarlanan mobilyalardır. Takım bir paket halinde sunulmakta olup içerisinde farklı içerikler vardır. Böylece her evin ve insanın değişen isteklerine cevap vermek hedeflenir.

Her bir takımın içeriği farklılaşmaktadır. Örnek olarak içlerinde bir ya da birden kanepe ve buna ek berjer, puf, sehpa üzeri USB aydınlatma gibi parçaları bulunur. Ancak farklı koltuk takımları olduğu için içerikler de standart değildir.

Takımdan takıma bunlar değişkenlik gösterebileceği için her biri ayrı şekilde, ihtiyaçlara göre özel bir şekilde incelenmelidir. Böylece evlerde, iş yerlerinde ve ofislerde daha pratik şekilde kullanılabilecek koltuk takımı modelleri keşfedilebilir.

Model ve tarz olarak günümüzde birbirinden farklı seçenekler vardır. Bunların her birini ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre değerlendirirseniz, aralarından size en uygun olanları kısa sürede keşfedebilirsiniz. Viserdi’nin geniş opsiyonlarını değerlendirebilir, aralarından bir karara hemen varabilirsiniz.

Koltuk Takımları Niye Önemli?

Koltuklar evlerde ve işletmelerde kullanılan önemli mobilyalar arasındadır. Çünkü evlerde insanların daha konforlu bir şekilde oturmasına, arkadaşları veya ailesi ile sohbet etmesine olanak tanır. Ayrıca ofis ve işyerlerinde misafirler daha iyi şekilde ağırlanabilir.

Bunun dışında koltuk takımı modelleri yaşam alanı veya işletmenin tasarımı için de büyük önem sahibidir. Oda tarzına ve zevklerinize uygun bir koltuk takımı, ortamın havasını etkili şekilde değiştirebilir.

Koltuk takımı modelleri bu bakımdan oldukça önemli mobilyalardır. Gerek işyerlerini gerekse evleri daha işlevsel şekilde kullanabilmeyi sağlar. Eğer zorlu ve yorucu bir gün geçirmişseniz bunlara uzanarak ya da oturarak arkadaşlarınızla veya ailenizle sohbet edebilir, kitap okuyabilir, laptop ile ilgilenebilir veya televizyon izleyebilirsiniz.

Son olarak günümüzde bir takım koltuk takımları yatak da olabilmektedir. Bu durum, gece yatmak için kalacak misafirlere konaklama alanı oluşturur.

Yeni bir Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Koltuk takımı modelleri nerede kullanılacak olursa olsun verimli olmalıdır. İnsanlar her zaman satın aldıkları zaman problem yaşamadan, seneler boyunca kullanabilecekleri mobilyalar satın almak ister. Hızlı bir şekilde karar vermek, sonradan pişman olmanıza yol açabilir. Bu nedenle öncesinde şu gibi konular incelenmelidir:

 1. Oda Boyutu
 2. Koltuk Tarzı
 3. Takım içeriği
 4. Sünger özelliği
 5. Yatak özelliği
 6. Ürün bakımı
 7. Konfor
 8. Kumaş
 9. Renk
 10. Koltuk Yapısı

Tüm bunlara özen göstererek koltuk takımı modelleri arasından karar verirseniz, sonuçlarından daha fazla memnun kalabilirsiniz.

Koltuk Takımı Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Koltuk takımı fiyatları, yeni bir koltuk takımı satın almadan önce birçok kişi tarafından düşünülür. Koltuk takımları her isteğe göre tasarlandığı için günümüzde birbirinden farklı çok sayıda seçenek vardır. Fiyatlar bu bakımdan şu gibi hususlara göre farklılaşır:

 1. Koltuk malzemesi. Koltuk hangi malzemeden yapılmışsa, buna göre fiyatları farklılık gösterir.
 2. Tasarım. Koltuğun tasarımı fiyatlar üzerinde bir etmendir. Çünkü bazı tasarımlar zorlu ve uğraştırıcı bir yapıya sahip olabilir.
 3. Boyut. Koltuk ölçüleri fiyatları etkileyen faktörler arasındadır. Eğer koltuk büyükse kullanılan malzeme ve işçilik artacağı için maliyetler de etkilenir.
 4. Özellikler. Her koltuğun farklı özelliği olabilir. Örnek olarak bazı koltuklar yatak olabilirken bazıları olmayabilir. Fiyatı da bu gibi özelliklere göre farklılık gösterir.
 5. Takımın içeriği. Koltuk takımları standart olarak tasarlanmaz, bu nedenle her koltuk takımının farklı içerikleri vardır. İçerisinde daha fazla mobilya varsa fiyatları da daha fazladır.

Koltuk takımı fiyatları bu bakımdan standart değildir. Viserdi farklı ödeme seçenekleri ile herkesin kendine en uygun metodu bulmasına olanak tanır. Eğer kapıda ödemeyi düşünüyorsanız, bundan da yararlanabilirsiniz. Böylece yüzde 20’sini peşin, kalanını kapıda teslim şekilde ödeyebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı